Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

Oficjalna strona Wielkopolskiego TKKF. Oferujemy: imprezy sportowe, kursy w zawodzie instruktora rekreacji ruchowej, wynajem obiektów sportowych i wiele innych! Zapraszamy!

DSC06920
DSC06948
DSC05420
DSC05385
DSC05352
3075030-nordic-walking
DSC01788
DSC_0564 (2)
DSC00109
Imprezy, zawody, turnieje
SONY DSC
Nagrody – dla każdego zawodnika!
<< >>

Wyniki Wilczej Mili

Wrzesień 22nd, 2016

WYNIKI
XVII WOJEWÓDZKI BIEG “WILCZA MILA”
POZNAŃ 09.09.2016

KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2004 I MŁODSZE

1. Weronika Gajewicz GIM 12 6,38
2. Małgorzata Podwojska Łejery 6,44
3. Anna Kopeć Łejery 7,02
4. Weronika Muszyńska GIM 20
5. Anastazja Czajka GIM 12
6. Gabriela Prądzyńska Łejery

KATEGORIA CHŁOPCY 2004 I MŁODSI

1. Wojciech Karymov SP 35 5,36
2. Filip Szewczyk GIM 12 5,43
3. Mateusz Ławniczak SP 35 5,48
4. Mikołaj Mastelarek SP 35
5. Jakub Hołosyniuk GIM 4
6. Oliwer Herkowiak SP 35
7. Ryszard Mroziemski GIM 12
8. Oliwier Dembiński Łejery
9. Aleksander Raczyński Łejery
10. Mateusz Kocięba SP 35
11. Bartek Sędziak SP 35
12. Jan Nowicki Łejery
13. Grzegorz Strzyżewski GIM 20
14. Igor Slasicki GIM 12
15. Jakub Szymański Łejery
16. Mateusz Maciejewski SP 35
17. Sebastian Geltz GIM 12
18. Mateusz Rawecki GIM 12
19. Kamil Sobkowiak SP 35

KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2003

1. Maria Nowicka GIM 4 6,44
2. Nicola Fabiś GIM 50 7,52
3. Weronika Kortas GIM 20 8,17
4. Paulina Plucińska GIM 20

KATEGORIA CHŁOPCY 2003

1. Maciej Kowalczyk GIM 4,48
2. Wiktor Błaszak Łejery 5,06
3. Mateusz Górecki GIM 4 5,14
4. Grzegorz Pawlak GIM 4
5. Adrian Wodziński GIM 12
6. Franciszek Łoś GIM 4
7. Patryk Woźniak GIM 12
8. Cyprian Groński GIM 12
9. Miłosz Romanowski GIM 12
10. Maks Stochaj GIM 12
11. Maciej Dysierowicz GIM 4
12. Mateusz Sandurski GIM 4
13. Sebastian Kamiński GIM 20
14. Dominik Olejnik GIM 12

KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2002

1. Emilia Sarnowska GIM 50 6,37
2. Zuzanna Rychlik GIM 12 6,39
3. Maja Kieszek GIM 4 6,50
4. Oliwia Bisińska GIM 63
5. Marta Parzymies GIM 63
6. Martyna Nowacka GIM 4
7. Weronika Twardowska GIM 50
8. Emilia Lewandowska GIM 4
9. Adrianna Grzelak GIM 12

KATEGORIA CHŁOPCY 2002

1. Karol Cyganik GIM 4 5,10
2. Eryk Szafer GIM 20 5,12
3. Miłosz … GIM 50 5,28
4. Hubert Rutkiewicz GIM 63
5. Krzysztof Chmielewski GIM 12
6. Korad Machulski GIM 12
7. Mateusz Gajewski Gim 12
8. Szymon Mikołajczak GIM 12
9. Kacper Napierała GIM 12
10. Dominik Dziubiński GIM 12
11. Dawid Maćkowiak GIM 12
12. Filip Maliński GIM 4
13. Kacper Bednarczyk GIM 63
14. Jan Chałupka Łejery
15. Jędrek Indebski GIM 12
16. Mateusz Bunkiewicz GIM 12
17. Jakub Woźniak GIM 12
18. Jan Kamiński Łejery
19. Maksymilian Antczak GIM 12
20. Jakub Huchwajda GIM 12

KATEGORIA DZIEWCZĘTA 2001

1.Adrianna Łosiak GIM 4 6,00
2. Rafaela Spychała GIM 50 6,30
3. Marta Sibila GIM 12 6,33
4. Barbara świgło GIM 12
5. Józefina Lis Łejery
6. Zuzanna Skrzypczak GIM 12
7. Ania Popczyk GIM 12
8. Patrycja Wawrzyniak GIM 12
9. Zuza Kokowska GIM 12
10. Marta Mikołajczak GIM 50
11. Julia Jerzyńska GIM 50
12. Wiktoria Makowiecka GIM 12
13. Wiktoria Jormusz Gim 12

KATEGORIA CHŁOPCY 2001

1. Jakub Pyszny GIM 4 4,51
2. Jakub Pituła Łejery 5,08
3. Jakub Przybylak GIM12 5,11
4. Hubert Rapiński GIM 63
5. Herbert Młynarczyk Łejery
6. Dawid Maćkowski GIM 20
7. Jan Wojak Łejery
8. Jakub Pietrzyk GIM 12
9. Adam Biber Łejery
10. Mateusz Małecki Łejery
11. Jakub Wojciechowski GIM 50
12. Michał Brzeźny GIM 12
13. Jan Ryc-Krystianowski Łejery
14. Mateusz Stawski GIM 12
15. Igor Kubiak GIM 12
16. Piotr Konarzewski GIM 50
17. Kamil Forysiak GIM 20
18. Jakub Wolniewicz GIM 50
19. Klaudiusz Dziamski GIM 50
20. Damian Pieńkowski GIM 20
21. Patryk Szczap GIM 50
22. Mikołaj Gucio GIM 50
23. Bartosz Strzelecki GIM 50
24. Dominik świerzy GIM50

KATEGORIA DZIEWCZETA 2000-1997

1. Magdalena Garasz LO 3 5,24
2. Maria Bugzel ZSZ nr 6 6,24
3. Natalia Kowalewska ZSZ nr 1 6,34
4. Zuzanna Kowalczyk ZSZ nr 1
5. Patrycja Bartosiewicz GIM 50
6. Lidka Bzdziel ZSZ nr 1
7. Ania Pracel ZSZ nr 1
8. Joanna Dziamska ZSZ nr 1
9. Adrianna Urbańska ZSZ nr 1

KATEGORIA CHŁOPCY 2000-1997

1. Mateusz Gajewski LO 7 4,26
2. Wiktor Maćkowiak LO 6 4,35
3. Dominik Minta LO 20 4,54
4. Michał Woźniak ZSZ nr 6
5. Artur Lisiak ZSZ nr 1
6. Adrian Lewandowski ZSZ nr 6
7. Jan Adamowicz ZSZ nr 6
8. Kamil Skwiesz LO 15
9. Mateusz Napierała ZSZ nr 6
10. Karol May ZSZ nr 6
11. Andrzej Bednarczyk LO 7
12. Radosław Fierka ZSZ nr 1
13. Kamil Najdek ZSZ nr 1
14. Mikołaj Wojtów ZSZ nr 6
15. Nowaczyk Daniel ZSZ nr 6
16. Michała Spychała ZSZ nr 6
17. Filip Jędrzejewski ZSZ nr 1
18. Konrad Michalski ZSZ nr 6
19. Tymon Waliszewski ZSZ nr 6
20. Damian Sulmiński ZSZ nr 1
21. Dawid Szamreta ZSZ nr 1
22. Dawid Blachmerek ZSZ nr 1
23. Krzysztof Matuszak ZSZ nr 6
24. Adrian Lisowski ZSZ nr 1
25. Eryk Bręczewski ZSZ nr 6

Share Button

Zlot wielkopolskiego TKKF

Wrzesień 7th, 2016

CYKL WYCIECZEK
TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZYCH PO WIELKOPOLSCE

S I E R A K Ó W 23-25.09.2016.

I. Cel imprezy
1. Prezentacja dorobku ognisk Wielkopolskiego TKKF.
2. Integracja oraz współpraca między ogniskami TKKF.
3. Propagowanie turystyki oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.
4. Poznanie ciekawych zakątków Wielkopolski.
5. Poznanie kultury, historii i tradycji Wielkopolski.

II. Termin i miejsce
Impreza odbędzie się w dniach 23-25.09.2016. w Centralnym Ośrodku Sportowo-Szkoleniowym TKKF w Sierakowie przy ul. Poznańskiej 27.

III. Organizator i współorganizatorzy
Zarząd Wielkopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Poznaniu
Ogniska TKKF
Urząd Miasta Poznania Wydział Sportu

IV. Uczestnictwo
W imprezie uczestniczyć mogą w formie zorganizowanej członkowie ognisk Wielkopolskiego TKKF, a także inne zaproszone osoby.

V. Zakwaterowanie
1. Organizator zapewnia uczestnikom imprezy odpłatnie zakwaterowanie i wyżywienie.
2. Przyjazd wszystkich uczestników imprezy nastąpi w dniu 23.09.2016 w godz. od 17.00 do 20.00. Przy zgłoszeniu w Komendzie należy okazać dowód wpłaty za uczestnictwo.
3. Wyjazd ekipy z terenu Ośrodka nastąpi do godz. 15.00 w dniu 25.09.2016.

VI. Wyżywienie
Pełne wyżywienie obejmuje ;
W dniu 23.09.2016. (piątek) kolację
W dniu 24.09.2016. (sobota) śniadanie, obiad i kolację.
W dniu 25.09.2016. (niedziela) śniadanie i obiad.

VII. Program
23.09.2016. piątek
17.00-20.00 przyjazd i zakwaterowanie (recepcja Ośrodka) przygotowanie obozowisk
18.00-20.00 kolacja (stołówka ośrodka)
20.30-24.00 ognisko-pieczenie kiełbasek-zabawa przy muzyce

24.09.2016. sobota
8.00-8.30 śniadanie
9.00 oficjalne otwarcie imprezy
9.30 zbiórka przy recepcji i wyjazd na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą do Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach
14.00 obiad
15.00-18.00 konkurencje sportowo-rekreacyjne
19.00 kolacja
20.00 – 1.00 impreza integracyjna

25.09.2016. niedziela
8.00-9.00 śniadanie
10.00-12.00 indywidualne zajęcia sportowo-rekreacyjne, wycieczka krajoznawczo-turystyczna do Kolegiaty i Muzeum Opalińskich w Sierakowie
13.00 uroczyste zakończenie imprezy
13.30-14.00 obiad
15.00 wyjazd uczestników

VIII. Przepisy specjalne
1. Uczestnicy imprezy zobowiązani są do przestrzegania zasad ochrony przyrody i przepisów bezpieczeństwa przeciwpożarowego itp.
2. Wszystkich uczestników obowiązuje bezwzględne stosowanie się do przepisów porządkowych i zarządzeń Komendy Imprezy.
3. Za powstałe szkody, kradzieże mienia ogniska i rzeczy osobiste uczestników imprezy organizatorzy nie odpowiadają.
4. Wszyscy uczestnicy imprezy winni posiadać przy sobie dowód osobisty.

IX. Postanowienia końcowe
1. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
2. Wszelkie sprawy nie ujęte niniejszym regulaminem rozstrzyga Komenda.
3. Do rozmów z Komendą Imprezy upoważniony jest wyłącznie Kierownik ekipy – odpowiedzialny za swoją grupę. Zakwaterowanie prosimy uzgadniać wyłącznie z biurem WTKKF w Poznaniu.
4. Impreza ma charakter rekreacyjno – turystyczny z uwzględnieniem elementów kulturalnych i nie będzie prowadzone współzawodnictwo ognisk.
5. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo interpretacji regulaminu – jego zmian lub uzupełnienia.

X. Imprezy dodatkowe
Istnieje możliwość wzięcia udziału w Samochodowym Rajdzie Miłośników Przyrody organizowanym przez Poznański Klub Motorowy PTTK „Przemysław”.
Szczegóły na stronie www.pkm-przemyslaw.pl

Wszystkim uczestnikom imprezy życzymy słonecznej pogody, dużo humoru i innych wrażeń sportowo-rekreacyjnych oraz kulturalnych i turystycznych na malowniczej Ziemi Sierakowsko-Międzychodzkiej.

Share Button

XVII WOJEWÓDZKIEGO BIEGU ULICZNEGO „WILCZA MILA” o Puchar Zbigniewa Orywała

Wrzesień 1st, 2016

1. Cel imprezy
Popularyzacja biegania jako najprostszej formy sportu dla dzieci i młodzieży.
Integracja mieszkańców osiedla „Wilczy Młyn” w Poznaniu

2. Organizatorzy
Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Poznaniu

3. Współorganizatorzy
Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania
MSiT

4. Termin i miejsce
Impreza odbędzie się 09.09.2016. (piątek), początek imprezy o godz. 11.00
Start i meta – u zbiegu ulic Macieja Rataja i Armii Ludowej. Sekretariat czynny od godz. 9.30 – 12.00 w miejscu startu, zgłoszenia na miejscu.

5. Dystanse, trasa, program minutowy
Dystans – 1 mila angielska = 1609 metrów.
Program minutowy, kategorie wiekowe:
Kat. I godz. 11.00 chłopcy 2004 i mł.
11.10 dziewczęta 2004 i mł.
Kat. II godz.  11.20 chłopcy 2003
11.30 dziewczęta 2003
Kat. III godz.  11.40 chłopcy 2002
11.50 dziewczęta 2002
Kat. IV godz. 12.00 chłopcy 2001
12.10 dziewczęta 2001
Kat. V godz. 12.20 chłopcy 2000 – 1997
12.30 dziewczęta 2000-1997

6. Nagrody
Za miejsca I-III w każdej kategorii – puchary, dyplomy i upominki. Zawodniczka w kategorii dziewcząt i zawodnik w kategorii chłopców z najlepszym rezultatem otrzymują Puchar.

7. Postanowienia końcowe
Wszystkich startujących obowiązują badania lekarskie. Uczniowie zobowiązani są posiadać przy sobie legitymację szkolną. Wyniki będą dostępne na stronie internetowej www.wtkkf.pl

Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy uczestników pozostawione w przebieralni. Wszelkie dodatkowe informacje otrzymać można w biurze Zarządu Wielkopolskiego TKKF
ul. Winogrady 11, tel. 61-8531 541, lub na stronie www.wtkkf.pl – regulamin imprezy.

Share Button

XVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG CHROBREGO

Wrzesień 1st, 2016

1. Cel imprezy
Popularyzacja biegania jako najprostszej formy sportu dla wszystkich.

2. Organizatorzy
Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Poznaniu.

3. Współorganizatorzy
Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania.

4. Termin i miejsce imprezy
23 września 2016 (piątek) godz. 11.30.
Start i meta – os. Bolesława Chrobrego przy SP nr 17 w Poznaniu.

5. Program, dystanse i kategorie
11.30 biegi przedszkolaków 100 m
12.00 I 2006 i mł. dziewczęta 500 m
12.10 I 2006 i mł. chłopcy 500 m
12.20 II 2004 -2005 dziewczęta 500 m
12.30 II 2004 -2005 chłopcy 500 m
12.40 III 2001 -2003 gimnazjalistki 1 500 m
12.55 III 2001 -2003 gimnazjaliści 1 500 m
13.10 IV 1997 -2000 juniorki 2 000 m
13.25 IV 1997 -2000 juniorzy 2 000 m

6. Zgłoszenia
Biuro Wielkopolskiego TKKF w Poznaniu ul. Winogrady 11, tel. 61 8531 541
oraz biuro@wtkkf.pl Biuro zawodów w dniu 23.09.2016. będzie czynne od godz. 10.30 w holu budynku SP nr 17.

7. Nagrody
Za miejsca I-III w kategorii: medal, dyplom, upominek.

Każdy uczestnik powinien posiadać zgodę prawnego opiekuna na udział w biegu. Uczniowie zobowiązani są posiadać przy sobie legitymację szkolną. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za rzeczy osobiste uczestników biegu. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora. Komunikat końcowy z zawodów znajdować się będzie na stronie internetowej www.wtkkf.pl

Share Button

BIEG PRZEMYSŁA I BIEG MALTAŃSKI 2016

Sierpień 9th, 2016

XXXIV MIĘDZYNARODOWY BIEG PRZEMYSŁA
XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG MALTAŃSKI

1. CEL IMPREZY
Popularyzacja biegania, jako najprostszej formy sportu dla wszystkich.

2. ORGANIZATORZY
Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Poznaniu.

3. WSPÓŁORGANIZATORZY

  • Ministerstwo Sportu i Turystyki
  • Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania.
  • Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

4. PATRONAT MEDIALNY

  • Głos Wielkopolski
  • Radio Merkury
  • TVP 3 Poznań
  • WTK

5. TERMIN I MIEJSCE
Impreza odbędzie się w dniu 8 października 2016 (sobota) w Poznaniu nad Jeziorem Maltańskim.

6. ZGŁOSZENIA I WPISOWE
Uczestnicy zgłaszają się drogą internetową, na formularzu dostępnym na stronie: https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_przemysla-2016
do dnia 5 października br. wraz z wpłatą w wysokości 30 złotych.

Lista startowa:
https://plus-timing.pl/zgloszenia/bieg_przemysla-2016/lista_startowa.php
Pomiar czasu przy użyciu chipów wbudowanych w numer startowy RFID.

Dopuszcza się wyjątkowo dokonanie zgłoszenia w dniu imprezy w sekretariacie zawodów w godzinach od 13.00 do 14.45 na terenie POSiR „Malta” w sekretariacie toru regatowego przy ul. Krańcowej. Koszt udziału w imprezie wynosi 60 złotych, płatne wyłącznie gotówką.

Wszelkie klasyfikacje prowadzone będą wg czasów netto poza pierwszymi 50-cioma przekraczającymi linię mety. Na starcie należy ustawiać się zgodnie ze swoimi możliwościami i planowanym czasem ukończenia biegu. Przy klasyfikacji wg czasu netto – liczonego od przekroczenia maty na starcie do przekroczenia maty na mecie czas oczekiwania na start nie jest czasem straconym!

Sekretariat zawodów przyjmie osobiste zgłoszenia uczestników oraz zaświadczenie lekarskie o zdolności do biegu lub oświadczenie uczestnika o zdolności do biegu podpisane osobiście (lub przez opiekuna prawnego w przypadku osób niepełnoletnich.) wyda numer startowy z chipem

7. PROGRAM ZAWODÓW, DYSTANSE I TRASA
Biegi odbędą się w dniu 8 października 2016 r.

Start do Biegu Przemysła rozgrywanego na dystansie 10,6 km, nastąpi w okolicy
hangarów, za metą toru regatowego „ Malta” o godz. 15.00.

Start do Biegu Maltańskiego rozgrywanego na dystansie 5,3 km nastąpi w tym samym miejscu też o godz. 15.00.

Rywalizacja w obu biegach zostanie rozegrana w kategorii open mężczyzn i kobiet.

Uroczyste uhonorowanie zwycięzców nastąpi w okolicy mety – o godz. 16.15.

8. NAGRODY
Bieg Przemysła
Kobiety – I-III miejsce: puchar, dyplom, nagroda rzeczowa
Mężczyźni – I-III miejsce: puchar, dyplom, nagroda rzeczowa

Bieg Maltański
Kobiety – I-III miejsce: puchar, dyplom, nagroda rzeczowa
Mężczyźni – I-III miejsce: puchar, dyplom, nagroda rzeczowa

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator zapewnia uczestnikom; przebieralnie, natryski, przechowalnie bagażu, opiekę medyczną, napoje, posiłek regeneracyjny.

Pobranie numeru startowego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
XXXIV Międzynarodowego Biegu Przemysła i XVI Międzynarodowego Biegu
Maltańskiego.

Komunikaty końcowe z biegów zostaną opublikowane na stronie internetowej www.wtkkf.pl

Wszelkie dodatkowe informacje – biuro Wielkopolskiego TKKF
ul. Winogrady 11 w Poznaniu tel. (61) 8 531 541, fax (61) 8520 – 809,
na adres e – mail: biuro@wtkkf.pl

Share Button

Wyniki Biegu Sierakowskiego 2016

Czerwiec 24th, 2016

XXII OGÓLNOPOLSKIE BIEGI POJEZIERZA MIĘDZYCHODZKO-SIERAKOWSKIEGO
10.06.2016

kategoria dziewczęta 2006 i młodsze

1. Julia Korytowska SP Sieraków 0:01,25
2. Wiktoria Kuczyńska SP Sieraków 0:01,29
3. Lena Lisiecka SP Sieraków 0:01,31
4. Monika Wąchalska SP Łowyń
5. Kornelia Miernik SP Sieraków
6. Julia Kasperczak SP Łowyń
7. Julia Wojciechowska SP Łowyń
8. Milena Czapla SP Sieraków
9. Zuzanna Kościk SP Sieraków
10. Lena Jenek SP Sieraków
11. Maja Jarnuczak SP Sieraków
12. Julia Nowak SP Sieraków
13. Joanna Pawelczak SP Sieraków
14. Zuzanna Wacławik SP Sieraków
15. Aleksandra Boczek SP Sieraków
16. Amelia Łabędzka SP Sieraków
17. Joanna Piechocka SP Sieraków
18. Jagoda świderska SP Sieraków
19. Aleksandra Pawelczak SP Sieraków
20. Hanna Nęcka SP Sieraków
21. Julia Tunkiel SP Sieraków
22. Katarzyna Kokoszanek SP Sieraków
23. Hena-Saima Subhari SP Sieraków
24. Martyna Tunkiel SP Sieraków
25. Emilia Walkowiak SP Sieraków
26. Alicja Singh SP Sieraków
27. Ewelina Margazyn SP Sieraków
28. Eliza Sitek SP Łowyń
29. Olga Pluskota SP Sieraków
30. Marianna Lura SP Sieraków
31. Zofia Stefańska SP Sieraków
32. Wiktoria Tomaszewska SP Sieraków
33. Oliwia Bułdak SP Sieraków
34. Emilia Frąk SP Łowyń
35. Martyna Górka SP Sieraków
36. Eliza Sudoł SP Łowyń

kategoria chłopcy 2006 i młodsi

1. Daniel Gursz SP Łowyń 0:01,16
2. Marcel Nowak SP Sieraków 0:01,18
3. Szymon Jenek SP Sieraków 0:01,23
4. Aleks Winiatorski SP Sieraków
5. Adam Wąchalski SP Sieraków
6. Borys Małecki SP Sieraków
7. Szymon Jóźwiak SP Sieraków
8. Tomasz Fabiański SP Sieraków
9. Grzegorz Judkowiak SP Sieraków
10. Jakub Molik SP Łowyń
11. Piotr Klaus SP Łowyń
12. Mikołaj Ogrodowczyk SP Sieraków
13. Krystian Garczyński SP Sieraków
14. Norbert Orzeł SP Sieraków
15. Adam Grześkowiak SP Sieraków
16. Julian Siler SP Sieraków
17. Maciej Tomaszczyk SP Sieraków
18. Alan Dziubański SP Sieraków
19. Marcin Echaust SP Sieraków
20. Jan Bartkowiak SP Sieraków
21. Karol Kaczmarek SP Sieraków
22. Adam Jankowski SP Sieraków
23. Bartek Piątek SP Łowyń
24. Mateusz Pawlik SP Sieraków
25. Arkadiusz Jerzy SP Sieraków
26. Mateusz Nowak SP Sieraków
27. Kamil Frotzer SP Sieraków
28. Łukasz Hypsior SP Sieraków
29. Dominik Kaczor SP Sieraków
30. Adrian Wansorra SP Sieraków
31. Alan Najder SP Sieraków
32. Dawid Korpik SP Łowyń
33. Dominik Fiszer SP Sieraków
34. Patryk Pawlik SP Sieraków
35. Dominik Cemborowski SP Sieraków
36. Gabriel Słowiak SP Sieraków

kategoria dziewczęta 2005

1. Julia Klejda SP Sieraków 0:01,22
2. Martyna Kowalska SP Łowyń 0:01,27
3. Aleksandra Pawłowska SP Łowyń 0:01,32
4. Kinga Ludwiniak SP Sieraków
5. Wiktoria Walerczyk SP Sieraków

kategoria chłopcy 2005

1. Mikołaj Małycha SP Sieraków 0:01,17
2. Jan śmiglak SP Sieraków 0:01,25
3. Adrian Kuczyński SP Sieraków 0:01,26
4. Jakub Gorgel SP Łowyń
5. Marcel Piaskowski SP Sieraków
6. Kamil Martynowski SP Sieraków

kategoria dziewczęta 2004

1. Karolina Węclewska SP Sieraków 0:03,20
2. Alicja Frąckowiak SP Sieraków 0:03,34
3. Aleksandra Fanselow SP Sieraków 0:03,37
4. Lilianna Siedlerska SP Sieraków
5. Natalia Cicha SP Sieraków

kategoria chłopcy 2004

1. Dawid Winiatorski SP Sieraków 0:02,49
2. Daniel Pape SP Sieraków 0:02,51
3. Jakub Chwalisz SP Łowyń 0:02,53
4. Kamil Paluszak SP Sieraków
5. Bartosz Szczechowiak SP Sieraków
6. Szymon Synoradzki SP Sieraków
7. Alan Borkiewicz SP Łowyń
8. Mikołaj Cichy SP Sieraków
9. Jakub Fryder SP Łowyń
10. Jakub Stefański SP Sieraków
11. Paweł Gotfydziak SP Sieraków
12. Mikołaj Rzyski SP Sieraków
13. Kacper Dorożała SP Sieraków
14. Dominik Flemer SP Sieraków
15. Mateusz Borkowski SP Sieraków
16. Sebastian Kłosiński SP Sieraków

kategoria dziewczęta 2003

1. Lidia Kraker SP Sieraków 0:03,17
2. Gabriela Woś SP Sieraków 0:03,23
3. Daria Ratajczak SP Sieraków 0:03,25
4. Ania Bieda SP Sieraków
5. Agata Prętka SP Sieraków
6. Oliwia Spychała SP Sieraków

kategoria chłopcy 2003

1. Jakub Klapczyński SP Sieraków 0:02,59
2. Oskar Martynowski SP Sieraków 0:03,06
3. Gustaw Polczyński SP Sieraków 0:03,15
4. Maksymilian Sokółka SP Sieraków
5. Kacper Wacławik SP Sieraków
6. Wojciech Frąckowiak SP Sieraków
7. Antoni Radomski (2009)
8. Kacper Wróż SP Łowyń

kategoria dziewczęta 2002-2000

1. Aleksandra Agaciak ZS Sieraków 0:02,59
2. Ania Flehmer ZS Sieraków 0:03,05
3. Martyna Stachera ZS Sieraków 0:03,07
4. Maja Ługowska ZS Sieraków
5. Julia Lipowy ZS Sieraków
6. Agnieszka Biniaś ZS Sieraków
7. Paulina Mrowińska ZS Sieraków
8. Aleksandra Nowak ZS Sieraków
9. Daria Kawęcka ZS Sieraków
10. Ola Motylińska ZS Sieraków
11. Patrycja Szczecińska ZS Sieraków
12. Patrycja Kozica ZS Sieraków
13. Dominika Lusina Łowyń
14. Agata Dziubczyńska ZS Sieraków
15. Martyna Ćwiertnia ZS Sieraków
16. Julianna Helak ZS Sieraków
17. Ola Jerzy ZS Sieraków
18. Klaudia Klorek ZS Sieraków
19. Weronika Tonek ZS Sieraków
20. Wiktoria Szczechowiak ZS Sieraków
21. Patrycja Pucek ZS Sieraków
22. Martyna Mitas ZS Sieraków
23. Natalia Czapla ZS Sieraków
24. Edyta Dworczak ZS Sieraków
25. Agata Grześ ZS Sieraków
26. Joanna Mączka ZS Sieraków
27. Julia Nowak ZS Sieraków
28. Natalia Zasieczna ZS Sieraków
29. Luiza Wieczorek ZS Sieraków
30. Katarzyna Olejnik ZS Sieraków
31. Konstancja Miernik ZS Sieraków
32. Natalia Helak ZS Sieraków
33. Monika Fabiańska ZS Sieraków
34. Martyna Jakulek ZS Sieraków
35. Natalia Grześkowiak ZS Sieraków
36. Aleksandra Antczk ZS Sieraków
37. Zuzanna Tymek ZS Sieraków
38. Gabriela Kłosowska ZS Sieraków
39. Martyna Matysiak ZS Sieraków
40. Julia Kruszona ZS Sieraków
41. Natalia Wielgosz ZS Sieraków
42. Agata Tomala ZS Sieraków
43. Sandra Basińska ZS Sieraków
44. Agata Walorczyk ZS Sieraków
45. Gabrysia Araszkiewicz ZS Sieraków
46. Zuzanna Stępień ZS Sieraków
47. Aleksandra Krug ZS Sieraków
48. Aleksandra Wachowiak ZS Sieraków
49. Natasza Kuster ZS Sieraków
50. Olga Fabiś ZS Sieraków
51. Joanna Milka ZS Sieraków
52. Konstancja Lusina Łowyń
53. Małgorzta Juskowiak ZS Sieraków
54. Agnieszka Romańczuk ZS Sieraków
55. Natalia Wicenta ZS Sieraków
56. Magdalena Kuczyńska ZS Sieraków
57. Monika Andrzejewska ZS Sieraków
58. Weronika Kłos ZS Sieraków
59. Alicja Witkowska
60. Zuzanna Bukowska
61. Jolanta Rusin ZS Sieraków
62. Julia Jankowska ZS Sieraków
63. Julia Andrzejewska ZS Sieraków
64. Lidia Szczepańska ZS Sieraków
65. Karolina Garstka ZS Sieraków
66. Daria Nowak ZS Sieraków
67. Nocol Korytowska ZS Sieraków
68. Marta Łapa ZS Sieraków
69. Agnieszka Pawlicka ZS Sieraków
70. Kinga Igła ZS Sieraków
71. Natalia Nowak ZS Sieraków
72. Julita Szulczyk ZS Sieraków
73. Julia Frankowska ZS Sieraków
74. Kinga Sokołowska ZS Sieraków
75. Wiktoria Skatuła ZS Sieraków
76. Weronika Połomska ZS Sieraków
77. Karolina Nowak ZS Sieraków
78. Wanessa Grześkowiak ZS Sieraków
79. Anna Żabecka ZS Sieraków

kategoria chłopcy 2002-2000

1. Jakub Jóźwiak ZS Sieraków 0:04,11
2. Dominik Margazyn ZS Sieraków 0:04,29
3. Piotr Sobieraj ZS Sieraków 0:04,31
4. Krystian Piłat ZS Sieraków
5. Eryk Szczeciński ZS Sieraków
6. Rafał Jasiński ZS Sieraków
7. Cyprian Elehmer ZS Sieraków
8. Patryk Bierka ZS Sieraków
9. Wojciech Piotrowski ZS Sieraków
10. Patryk Kuczyński ZS Sieraków
11. Hubert Fiszer ZS Sieraków
12. Szymon Jerzy ZS Sieraków
13. Sebastian Krajewski ZS Sieraków
14. Franciszek Grelka ZS Sieraków
15. Jakub Woźny ZS Sieraków
16. Ernest Stasiak ZS Sieraków
17. Kacper Nowak ZS Sieraków
18. Igor Chojan ZS Sieraków
19. Robert Hilmantel ZS Sieraków
20. Kacper Nowak ZS Sieraków
21. Szymon Powązowski ZS Sieraków
22. Bartosz Kubiak ZS Sieraków
23. Oliwier Adamski ZS Sieraków
24. Paweł Piasek ZS Sieraków
25. Kacper Konieczny ZS Sieraków
26. Tomek Wojtas ZS Sieraków
27. Remigiusz Kaczmarek ZS Sieraków
28. Mikołaj Tunkel ZS Sieraków
29. Jakub Nowakowski ZS Sieraków
30. Miłosz Klimowicz ZS Sieraków
31. Gabriel Zakrzewski ZS Sieraków
32. Krzysztof Wicenty ZS Sieraków
33. Jakub Kurzawa ZS Sieraków
34. Jakub …… ZS Sieraków
35. szymon Kintop ZS Sieraków
36. Dawid Lijewski ZS Sieraków
37. Antek Pawelczak ZS Sieraków
38. Julian Płaszczyk ZS Sieraków
39. Nikodem Kamiński ZS Sieraków
40. Dawid Wansorra ZS Sieraków
41. Piotr Gołąbek ZS Sieraków
42. Jakub Sobieraj ZS Sieraków
43. Dawid bonderowicz ZS Sieraków
44. Mateusz Młyńczak ZS Sieraków
45. Patryk Wiśniewski ZS sieraków
46. Przemysław Helak ZS Sieraków
47. Wiktor Nowak ZS Sieraków
48. Dawid Nowak ZS Sieraków
49. Szymon Borowski ZS Sieraków
50. Kamil Worsk ZS Sieraków
51. Paweł Hypsior ZS Sieraków
52. Szymon Biskup ZS Sieraków
53. Grzegorz Judkowiak ZS Sieraków
54. Patryk śledzik ZS Sieraków
55. Adam Echaust ZS Sieraków
56. Hubert Fabiś ZS Sieraków
57. Mikołaj Starzak ZS Sieraków
58. Miłosz …… ZS Sieraków
59. Grzegorz Pucek ZS Sieraków
60. Patryk Siekierski ZS Sieraków
61. Mateusz Paradowski ZS Sieraków

Share Button

Wyniki Kurdeszowe (za)Dyszki

Maj 22nd, 2016

IMG_3750

Mamy wyniki tegorocznej Kurdeszowej (za)dyszki, czyli biegu na 10 km po atestowanej trasie. Dziękujemy wszystkim za udział i wiele sportowych emocji! Pobiliśmy kolejny rekord frekwencji. Do zobaczenia za rok w jeszcze liczniejszym składzie!

Wyniki pobierzecie w linku poniżej:

https://plus-timing.pl/doc-pt/wynikipdf/2016-05-22-kurdeszowa_zadyszka/wyniki_open.pdf

Share Button

Bieg Winogradzki 2016 – wyniki

Kwiecień 18th, 2016

dziewczęta 2005-2006

1.Róża Krysztofiak SP 51 01,19

2.Dominika Babista SP 51 01,23

3.Oliwia Figat SP 40 01,24

4.Maja Winiarska SP 70

5.Hanna Kowalska SP 17

6.Aleksandra Burzyńska SP 17

7.Zuzanna Gierszewska SP 87

8.Daria Pietrzak SP 40

9.Martyna Anger SP 40

10.Sandra Kaja SP 40

11.Marta Garczyńska SP 51

12.Angelina Schneider SP 70

13.Jagoda Blumska SP 70

14.Zuzanna Gościniak SP 51

15.Maria Nowak SP 40

16.Magdalena Grządzielewska SP 40

17.Zuzanna Wyszyńska SP 40

18.Lena Bednarek SP 40

19.Zuzanna Przybył SP 40

20.Julia Pawlak SP 87

21.Bogumiła Spik SP 40

22.Moja Sitek SP 17

23.Oliwia Smyk SP 40

24.Maja Ratajczak SP 40

25.Daria Cielica SP 40

26.Weronika Pewna SP 40

27.Julia Musielak SP 40

chłopcy 2005-2006

1.Piotr Musielak SP 51 01,16

2.Mateusz Lange SP 70 01,21

3.Stanisław Kurkowski SP 70 01,24

4.Piotr Podobiński SP 17

5.Kamil Sikorski SP 51

6.Maciej Soliwoda SP 87

7.Maksymilian Marek SP 70

8.Krzysztof Wątalik SP 17

9.Miłosz Moczulski SP 70

10.Stanisław Kucharczyk SP 17

11.Borys Dzieciaszek SP 17

12.Nikodem Drobniak SP 40

13.Wojtek michałowski SP 70

14.Jakub Wachowiak SP 40

15.Szymon Skorupski SP 40

16.Jakub Jażemski SP 40

17.Krzysztof Kałmucki SP 70

18.Mateusz Kanduła SP 70

19.Adrian Koziczyński SP 40

dziewczęta 2003-2004

1.Wiktoria Bilińska SP 64 02,26

2.Emilia Janowska SP 17 02,27

3.Jadwiga Śmielecka SP 70 02,28

4.Zuzanna Bajon SP 70

5.Marta Ciesielska SP 51

6.Zuzanna Blacha SP 64

7.Dominika Kubiak SP 87

8.Natalia Tomiak SP 51

9.Ewelina Buśko SP 40

10.Natalia Juskowiak SP 17

11.Marta Głowacka SP 17

12.Aleksandra Tomala SP 17

13.Aleksandra Nowak SP 40

14.Zuzanna Nitschke SP 64

15.Nikola Piechowiak SP 70

16.Nocole Klimczak SP 40

17.Alicja Hałupka SP 64

chłopcy 2003-2004

1.Adrian Pałuka SP 17 o1,54

2.Maksym Czekała Sp 87 01,56

3.Mieszko Ratajczyk SP 51 02,00

4.Kamil Zjeżdzałka SP 64

5.Bartek Gaeronek SP 51

6.Piotr Sikora SP 17

7.Arsen Kapustynski SP 17

8.Kacper Jankowski SP 70

9.Mateusz Wiśniewski SP 40

10.Hubert Marciniak SP 40

11.Kacper Szymański SP 17

12.Jan Tymiński SP 64

13.Bartek Jastrząbek SP 87

14.Antoni Krakowski SP 87

15.Seweryn Kijewski SP 51

16.Kacper Klak SP 40

17.Dawid Białek SP 64

18.Kacper Kaczor SP 51

19.Nikodem Sieradzki SP 87

20.Dawid Kaseja SP 51

21.Piotr Nowak SP 51

22.Jarosław Kajdanek SP 87

23.Norbert Dzudzewicz SP 70

24.Mateusz Szmaj SP 51

25.Przemysław Trzop SP 51

26.Jakub Domaszewski SP 51

27.Marcin Bystry SP 87

Share Button

OGÓLNOPOLSKI BIEG WINOGRADZKI

Kwiecień 11th, 2016

15 KWIETNIA 2016

ZAPRASZAMY NA

OGÓLNOPOLSKI BIEG WINOGRADZKI

POZNAŃ – OŚRODEK WTKKF – WINOGRADY 11

  1. Cel imprezy

Popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży.

  1. Organizatorzy

Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Poznaniu.

  1. Współorganizatorzy

Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania.

  1. Termin i miejsce

Impreza odbędzie się 15.04.2016. (piątek),

Początek imprezy o godz. 10.00

Start i meta – Ośrodek WTKKF przy ul. Winogrady 11 w Poznaniu.

Sekretariat czynny od godz. 9.30

  1. Dystanse, trasa, program minutowy

Teren Ośrodka WTKKF przy ul. Winogrady 11.

Godz. 10.00 biegi przedszkolaków 4- latki 50 m

                                                                  5- latki 60 m

                                                                   6- latki 60 m

             11.00 dziewczęta rocznik 2007 i 2008 200 m

             11.05 chłopcy rocznik 2007 i 2008 200 m

           11.10 dziewczęta rocznik 2005 i 2006 400 m

           11.20 chłopcy rocznik 2005 i 2006 400 m

           11.30 dziewczęta rocznik 2003 i 2004 750 m

           11.40 chłopcy rocznik 2003 i 2004 750 m

6. Nagrody

Zwycięzcy w każdej kategorii szkolnej otrzymują puchar.

Za miejsca I-III w każdej kategorii – medale, upominki i dyplomy

7. Postanowienia końcowe

Wszystkich startujących obowiązuje pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Uczniowie zobowiązani są posiadać przy sobie ważną legitymację szkolną.

Organizator zapewnia przebieralnie i natryski.

Wyniki będą dostępne na stronie internetowej www.wtkkf.pl

Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy uczestników pozostawione w przebieralni.

Wszelkie dodatkowe informacje otrzymać można w biurze Wielkopolskiego TKKF ul. Winogrady 11, pod telefonem 61 8 531 541, lub na stronie www.wtkkf.pl – regulamin imprezy

Share Button

Wielkopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej