“Dive wzdłuż budynku Akademii Ekonomicznej? Powerloopy wokół Mostu Rocha? A może orbity wokół wieży Ratusza? Tego wszystkiego jeszcze w tym roku wam nie zapewnimy, ale jeśli macie ochotę na ciekawy tor w centrum miasta z dobrym dojazdem i jeszcze lepszym zapleczem technicznym, to zapraszamy na korty TKKF w Poznaniu!”

 

Tymi słowami organizatorzy Drone Race Poznań zapraszają zarówno zawodników, jak i widzów na zawody dronów wyścigowych, które odbędą się w dniach 10-11 sierpnia 2019 r. na boiskach WTKKF w Poznaniu przy ul. Winogrady 11 (od strony ul. Księcia Mieszka I). Zawody rozgrywane są zgodnie z aktualnym regulaminem F9U, a więc do startu wymagana jest licencja FAI – szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://vivodrones.com/drone-race-poznan/ oraz na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/2364250037197246/.

 

Zawody rozgrywane w randze Rundy Pucharu Polski odbędą się w ciekawym miejscu, bo niemal w centrum miasta, na ogrodzonym torze. Organizatorzy zapewniają, że tor będzie ciasny, wymagający i widowiskowy!

 

TKKF to świetne miejsce do organizowania, jak widać, różnego rodzaju sportów. Zarząd jest niezwykle otwarty na wszystkie osoby które wykazują inicjatywę i chcą coś robić.

 

To pierwsza tego typu impreza organizowana przez Vivo Drones, nową markę w poznańskim świecie bezzałogowców. Życzymy organizatorom i uczestnikom dobrej pogody i udanych lotów!